Pokládka podlah

Již více než 15 let zajišťujeme pokládku podlah v Ústí nad Labem i celém Ústeckém kraji. Kromě podlah v bytech a rodinných domech nabízíme také pokládku podlah pro průmyslové využití, například ve školách, ve firmách nebo ve sportovních halách.

Pracujeme se všemi typy podlah – včetně linolea, koberců, parket, dřevěných, laminátových, korkových i vinylových podlah. Bez ohledu na materiál si vždy zakládáme na kvalitně provedené práci od první konzultace až po předání hotové podlahy.

Čištění podlah

Pomůžeme vám s výběrem podlahy

Díky našim dlouholetým zkušenostem jsme schopni doporučit vám vhodný typ podlahy a způsob pokládky. Samozřejmostí je také odborné zaměření a posouzení stavu podkladu.

Připravíme povrch na pokládku podlahy

Odstraníme stará lepidla, sesponkujeme praskliny, odstraníme veškeré nerovnosti a podlahu vyrovnáme nivelační stěrkou.

Čištění podlah
Čištění podlah
Čištění podlah
Čištění podlah
Čištění podlah
Čištění podlah
Čištění podlah
Čištění podlah

Zajistíme odbornou pokládku všech typů podlah

Pokud hledáte „podlahy Ústí nad Labem„, jste tu správně – nabízíme totiž pokládku všech typů podlah. Podlahy položíme předem domluveným způsobem. Lepením například u linolea a PVC podlah, nebo plovoucím způsobem u plovoucích podlah. Součástí pokládky je samozřejmě také vhodné zalištování a veškeré dokončovací práce.

Postaráme se i o úklid a likvidaci odpadu

Staré podlahové krytiny odvezeme k likvidaci. Zajistíme také finální úklid a ošetření podlah. A pokud podlaha časem „zajde“, neváhejte nás znovu kontaktovat. Zajišťujeme totiž i profesionální strojové čištění podlah.

Čištění podlah