Renovace dřevěných parket

Renovací dokážeme oživit i parkety zašlé letitým používáním. Používáme profesionální stroje a kvalitní oleje a laky, které zajistí parketám tu nejlepší péči a prodlouží jejich životnost o další dlouhé roky. Nabízíme renovaci dřevěných parket v Ústí nad Labem i širokém okolí.

 

Nejdříve posoudíme stav parket

Ne všechny parkety jsou vhodné k renovaci. Například vrzající parkety budou velmi pravděpodobně vrzat i po renovaci a v tomto případě je vhodnější pokládka nové podlahy. Na parkety se proto přijedeme podívat a prověřit jejich stav.

Renovace parket začíná broušením

Obrousíme původní lak, mechanická poškození povrchu a další povrchové vady. Tím vyhladíme povrch parket a připravíme je na následné ošetření.

Výměna poškozených částí podlahy a vyplnění spár po obvodu

Poškozené části podlahy vyjmeme a nahradíme novými. (Nové podlahy si můžete prohlédnout v našem podlahářství v Ústí nad Labem.) Zároveň vyplníme obvodové spáry.

Poté následuje tmelení a lakování parket

Připravený obroušený povrch vytmelíme a nalakujeme či naolejujeme několika vrstvami laku nebo oleje. Standardem jsou tři vrstvy a po každé vrstvě následuje mezibrus.

Samozřejmostí je finální úklid

Považujeme za samozřejmost, že vám zrenovované podlahy předáme čisté a uklizené. Veškerý případný odpad odvezeme k likvidaci.